Sędziował: Daniel Stefański
Widzów: 7 754

Fotorelacja:   Zdjęć: 51     autor: Arat

Fotorelacja:   Zdjęć: 40     autor: Cob

90' KONIEC! MAMY TO!
90' Listkowski leży. Też przeciąga.
90' 3 minuty doliczone
90' Kort za Lado. Gruzin przeciąga zmianę ile się da.
86' Lech trzyma nas w szachu. To będzie gorące 5 minut.
84' Zmiana. Listkowski za Nunesa.
82' Słowik! Świetna obrona. A było gorąco!
81' Żółta dla Czerwińskiego. Dobry, taktyczny faul obrońcy Pogoni. W meczu w Gliwicach nie zagra.
75' Ostatnia zmiana w Lechu - Tetteh za Linettego.
72' Pogoń oddała inicjatywę. Ale Lech nie potrafi z tego skorzystać.
69' Gajos! Bliski szczęścia, ale mocno przestrzelił.
69' Długo to trwało, ale odpalili! Race na młynie!
64' Jevtić za Kownackiego
60' Dośrodkowanie z rzutu rożnego wprost na głowę Zwolińskiego, a ten pakuje piłkę do siatki! 1:0!!!
59' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! ZWOLIŃSKI!!!
55' "Kłęby dymu widać z dala, Pogoń Szczecin dziś odpala" - flaga tej treści na młynie. Zaraz powinno się dziać!
53' Frączczak! Uderzenie z dystansu mija słupek.
51' Huknął Matras z 16 metrów! Miał mnóstwo miejsca, ale nie potrafił dobrze przymierzyć.
47' Fatalny błąd Buricia! Bramkarz Lecha poszedł po piłkę aż do narożnika boiska. Jego wybicie spadło wprost pod nogi Murawskiego, który bez namysłu kropnął z dystansu. Niestety - niecelnie.
46' Lech zaczyna drugą połowę z jedną zmianą. Nielsen za Lovrencsicsa.
45' Przerwa
40' Ależ bomba! Cudowne uderzenie Pawłowskiego i jeszcze lepsza interwencja Słowika.
39' Lewy! Z ostrego kąta, ale prosto do koszyczka Buricia.
36' Napór Pogoni trwa. Od kilku minut Lech jest bezradny i nie potrafi wyjść z własnej połowy.
32' LADO! Wszystkim wydawało się, że piłka trafiła do bramki, ale niestety uderzyła w siatkę od zewnętrznej strony.
31' Koronkowa akcja Pogoni! Szybkie rozegranie w środku pola, prostopadła piłka do Lewego, ten odgrywa do Aki, ale Japończyk w sytuacji sam na sam trafia w Buricia.
29' W natarciu Pogoń. Frączczak podanie w poprzek boiska do Nunesa, ten odgrywa do Zwolińskiego. Napastnik Pogoni przewraca się w polu karnym, ale nie ma mowy o przewinieniu.
27' Żółte kartki dla Kadara i Murawskiego.
26' Bijatyka na boisku! Do akcji wkroczyli wszyscy oprócz Aki i Słowika.
24' Gajos! Cóż za petarda z ostrego kąta! Cudem broni Słowik.
22' Niezła odskrzydlająca akcja Lecha zakończona wybiciem Czerwińskiego. Goście będą mieli rzut rożny.
13' Potężna bomba Gajosa z narożnika pola karnego! Piłka ociera się o spojenie słupka z poprzeczką!
13' Wrzutka Lewego na głowę Aki! Japończyk jednak zbyt lekko, by pokonać Buricia.
11' Strzał Lado z 11 metrów. Wprost w ręce Buricia.
9' Centrostrzał Pawłowskiego prawie trafił do siatki. Końcami palców broni Słowik.
5' Dwukrotnie bliski bramki Kownacki. Najpierw mocnym strzałem z dystansu posłał piłkę nad bramką, a chwilę później niedokładnie zamykał dobre dośrodkowanie Volkova.
2' Jakim cudem! Genialna wrzutka Frączczaka do Dwaliszwilego. Gruzin sam na sam z Buriciem, ale posłał piłkę wysoko nad bramką.
1' Poszli! Od środka Portowcy.