Sędziował: Mariusz Złotek
Widzów: 6328

Fotorelacja:   Zdjęć: 57     autor: Arat

90' Koniec meczu.
90' Żółta kartka dla Fojuta za faul na Leandro.
90' Doliczone 4 minuty
87' Ostatnia zmiana w Pogoni. Okuszko zmienia Akahoshiego. Gramy na dwóch napastników.
80' Bijemy dzisiaj głową w mur.
78' ZWOLIŃSKI! Jakim cudem to nie wpadło. Prostopadła piłka do napastnika Pogoni, ten nawinął obrońcę i trafił w wewnętrzną część słupka. Piłka przeleciała wzdłuż linii bramkowej i wyszła poza boisko.
74' Aktywny Lewandowski. Zszedł z piłką do środka, krótkie rozegranie i strzał z 25 metrów. Niestety obok bramki.
70' Zmiana w Łęcznej. Za Cernycha wchodzi Bonin.
68' Przerwa na wodę
67' Żółtą kartką ukarany Cernych.
62' Świetna piłka do Frączczaka od Danielaka. Nasz jubilat nawinął 3 obrońców, ale czwartego już nie ograł.
61' Zmiana w Łęcznej. Świerczok za Pitrego.
59' I już ruszyły skrzydła! Krótkie rozegranie na lewej stronie, dobra piłka do Lewandowskiego, ten wrzuca w pole karne, ale Zwoliński uderza obok słupka.
57' Rewolucja. Murayama i Przybecki opuszczają boisko, w ich miejsce Lewandowski i Danielak.
54' Znów aktywnie Pogoń. Długie podanie na lewej stronie, Aka nakręca obrońce i wykłada Murayamie. Ten jednak za długo zwlekał i dał się zablokować.
53' Prostopadła piłka od Przybeckiego do Frączczaka. Adaś jednak zatrzymany na prawym skrzydle.
52' Druga połowa nie zachwyca. Strasznie nudny ten mecz.
46' Zaczynamy drugie 45 minut.
46' Boisko opuszcza Tymiński. W jego miejsce Tomasz Nowak.
45' Przerwa.
45' Złotek pokazał kontrowersyjny faul Zwolińskiego. Sędzia dzisiaj ewidentnie najsłabszym ogniwem.
45' Dobry rajd Frączczaka i podanie do Zwolaka. Ten mógł odgrywać do Przybeckiego, ale zamiast tego wolał uderzyć. Po raz kolejny zła, egoistyczna decyzja.
45' Huknął z dystansu Fojut. Ale nad poprzeczką.
45' Doliczone 5 minut.
43' Dziesięć minut minęło, a wszyscy wciąż żyją sytuacją z Murayamą. Pewnie dlatego, że na boisku nic innego się nie dzieje.
35' Wcześniej żółta także dla Prusaka.
35' Żółta kartka dla Murayamy za zagranie ręką. Nie ma co ukrywać - dobra decyzja.
35' Gol nieuznany.
34' Czekamy. Sędzia dalej nie wie co zrobić.
33' Co się dzieje na boisku. Murayama dotyka piłki ręką, mija bramkarza i strzela gola. Górnik protestuje, sędzia nie wie co ma zrobić.
30' Po przerwie na wodę totalnie nic się nie dzieje. Nuda.
24' Przerwa na wodę.
24' Żółta kartka dla Bartosza Śpiączki.
23' Z dystansu Piesio. Po raz kolejny lepszy jednak Kudła.
21' Śpiączka w pierwszej akcji ofensywnej Górnika. Dobre prostopadłe podanie w pole karne i były zawodnik Floty Świnoujście strzałem z ostrego kąta chciał zaskoczyć Kudłę. Górą jednak bramkarz Pogoni.
18' Przybecki ruszył niczym Bolt na Igrzyskach! W ostatniej chwili piłkę spod nóg wybili mu jednak obrońcy.
17' Zwoliński dzisiaj naładowany. Szuka, próbuje. Ale z marnym skutkiem.
15' AKAHOSHI! Genialny strzał Japończyka głową trafia w słupek! Napór Pogoni trwa.
14' Faulowany Murayama z boku pola karnego. Będzie groźnie pod bramką Górnika
11' ZWOLIŃSKI! Jakim cudem on tego nie trafił! Przejęcie piłki w środku pola, prostopadłe podanie, Zwolak sam na sam z Prusakiem, ale uderzył obok słupka.
9' W pierwszych minutach ewidentna przewaga Pogoni. Górnik głównie się broni.
8' Żółta kartka dla Tymińskiego.
1' Pogoń od środka! Po trzy punkty!
0'
0' Żółta dla Nikitovicia.
Piłkarze już na boisku. Zaraz ruszamy!

Przed meczem przyjemna uroczystość. Adam Frączczak otrzymał pamiątkową koszulkę, bo dziś rozgrywa setne spotkanie w barwach Pogoni.

W składzie dzisiaj duże roszady. Ze względu na uraz nie zagra dzisiaj Patryk Małecki. Na skrzydłach brakuje też duetu Lewandowskiego i Danielaka. W ich miejsce trio Murayama - Akahoshi - Przybecki.

Rozgrzewka trwa. Do meczu jeszcze 15 minut.

Witamy z Twardowskiego! Punktualnie o 18:00 kolejny mecz Ekstraklasy. Pogoń zmierzy się z Górnikiem Łęczna.