Sędziował: Szymon Marciniak (Płock)
Widzów: 8658

Fotorelacja:   Zdjęć: 61     autor: Arat

Fotorelacja:   Zdjęć: 33     autor: Cob

90' Koniec meczu. Pogoń remisuje ze Śląskiem 1:1
90' Doliczone 3 minuty.
81' Tempo siadło. Niewiele się dzieje. Niby oba zespoły próbują, ale nic z tego nie wynika.
75' I ostatnia zmiana w Śląsku. Grajciar za strzelca bramki, Picha.
74' Zmiana w Śląsku. Gecov za Dankowskiego.
72' GOL. Rozklepana defensywa Pogoni. Długa piłka za kołnierz do Picha, a ten strzałem w długi róg pokonuje Kudłę. 1:1
71' Wykonawca się zgadza, wykonanie już nie. Wysoko nad bramką.
70' Danielak faulowany 18 metrów przed bramką Śląska. Nunes i bramka?
68' Śląsk ruszył większą liczbą zawodników do przodu. Pogoń czai się na kontry.
64' Zmiana w Pogoni. Boisko opuszcza Małecki, w jego miejsce Przybecki.
60' Po bramce z młynu poszły serpentyny. Pojawiły się także flagi na kijach.
58' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mamy to! Daleka wrzutka Frączczaka z autu. Piłka trafia do Zwolińskiego, te bierze dwóch obrońców na plecy i pewnie pokonuje Pawełka. 1:0!
56' Zmiana w Śląsku. Kiełb zmienia Machaja.
53' GOOL! NIE, NIE MA! Niemożliwe! Zwoliński dostał piłkę na lewe skrzydło, ale uderzył z słupek. Do piłki dopadł Murayama, miał przed sobą pustą bramkę, ale uderzył obok słupka. Nieprawdopodobne pudło Japończyka.
50' Frączczak za krótko do Kudły. Bramkarz Pogoni ruszył z linii niczym sprinter i tylko dzięki temu doszedł do piłki jako pierwszy.
48' 8658 kibiców dzisiaj na trybunach. W tym 317 kibiców Śląska. A to znaczy, że 2000 zaproszeń poszło do kosza.
47' Pawełek gra pod słońce i pod wiatr. Może zaprezentuje nam jakiegoś "pawełka".
46' Ruszamy z drugą połową.
46' Zmiana w Pogoni. Boisko opuszcza Lewandowski, a jego miejsce Murayama.
45' Przerwa.
44' Żółta dla Machaja za faul na Danielaku.
40' Atomowe uderzenie Picha odbija Kudła.
40' Frączczak chciał wrzucać, a wyszedł mu strzał w okienko. Broni jednak Pawełek.
39' Piłka mija defensywę Pogoni i trafia do Bilińskiego. Ten rusza sam na sam, ale Fojut dopadł go jeszcze przed polem karnym.
36' Lewandowski! Ponad bramką.
33' Piłka znów w bramce Pogoni po strzale Flavio. I znów po spalonym.
30' Pół godziny za nami. Śląsk bezradny w ofensywie, Pogoń szuka okazji bramkowej.
25' Żółta kartka dla Danielaka za faul taktyczny.
25' Jeden z obrońców trafiony piłką w rękę. Marciniak nie odgwizdał jednak karnego.
25' Lewandowski nawinął obrońcę i dograł do Danielaka. Ten z 5 metrów strzela pod poprzeczkę, ale kapitalnie broni to Pawełek.
24' Piłka w bramce Pogoni. Wcześniej jednak odgwizdana pozycja spalona Flavio Paixao.
19' Petarda Machaja z dystansu. Końcami palców na rożny piłkę paruje Kudła.
18' Kamil Biliński próbował próbował symulować kontuzję. Kiedy sędzia Marciniak pozostał niewzruszony, błyskawicznie wstał.
16' Po początkowym naporze tempo meczu trochę spadło. Ale wciąż widać przewagę Pogoni.
15' Każde dotknięcie piłki przez Celebana kwitowane porcją gwizdów ze strony kibiców Pogoni.
12' Dośrodkowanie Małeckiego do Zwolaka. Lepszy Pawełek.
9' Niepotrzebny faul Małeckiego przy linii bocznej. Będzie groźne dośrodkowanie Śląska.
7' FRĄCZCZAK! Nie ma gola. Dogranie w pole karne z rzutu rożnego, piłka mija wszystkich zawodników i trafia do Frączczaka ustawionego na dalszym słupku. Ten jednak trafia tylko w poprzeczkę.
6' Śląsk bezradnie broni się na własnej połowie. Pachnie bramką!
6' Co robi Małecki! Kręci obrońcami Śląska jak dziećmi.
3' Ruszyła mocno Pogoń. Szczególnie aktywni Frączczak i Małecki.
1' Od środka Portowcy! Ruszamy!
0' Oba zespoły już na boisku. Za chwilę pierwszy gwizdek. Wcześniej jednak minuta ciszy w intencji śp. Włodzimierza Obsta i Romana Jaworskiego.
Przed kasami kosmiczne kolejki. A już pękło 10 000 sprzedanych biletów!

Oba zespoły na rozgrzewce. Na sektorze nr 10 sektorówka "Pogoń Szczecin".

Witamy ze stadionu im. Floriana Krygiera! Za pół godziny pierwszy mecz nowego sezonu przy Twardowskiego - Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław.