1-1 Murawski (56)
Flavio Paixao (k) (69) 2-1

Sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Widzów: 8135

90' Koniec. W ostatnim spotkaniu tego sezonu przegrywamy ze Śląskiem 1:2.
90' Doliczone 4 minuty.
90' Ostatnia zmiana. Obst zmienia Akę.
90' Ależ miał szansę Listkowski! Dostał genialną piłkę od Zwolińskiego, ale źle przyjął piłkę i przegrał sytuację sam na sam.
90' Murawski przed chwilą atakował, teraz broni. Bartkowiak do Paixao, ale świetna interwencja kapitana Pogoni.
89' Murawski w pole karne, ale łapie piłkę Wrąbel.
89' Żółta dla Hołoty za faul na Listkowskim.
87' Dudu Paraiba zmienia Dankowskiego.
86' Aka pokręcił, wrzucił w pole karne... i od bramki Wrąbel.
85' Cofam to co napisałem. Genialna interwencja Kudły! Flavio Paixao mógł zaliczyć hat - tricka, ale w sytuacji sam na sam przegrał z bramkarzem Pogoni.
84' Ciężko powiedzieć coś na temat Kudły. Z jednej strony nic nie zawalił, a trochę piłek odbił. Z drugiej takie piłki odbiłby chyba nawet Henger.
83' Marco Paixao! Mimo asysty dwóch obrońców Portugalczyk oddaje strzał. Broni Kudła.
80' Znów 3 na 3 wychodzi Śląsk! Bartkowiak ściął do środka i oddał strzał z 16 metrów. Świetnie broni jednak Kudła.
78' Powinno być 3:1! Bartkowiak przedarł się lewą stroną, dogranie wzdłuż linii końcowej, Kudła odbija piłkę przed siebie, ale wprost w Marco Paixao. Piłka wychodzi jednak poza boisko.
77' Flavio Paixao faulowany przez Rafała Murawskiego. Rzut wolny dla gospodarzy z prawej strony boiska.
74' Danielak chciał wrzucić piłkę, ale zrobił to strasznie niedokładnie.
72' Pich skacze do główki, ale lepszy od niego Frączczak.
69' GOL. Flavio Paixao bezbłędnie z jedenastu metrów. Bramkarz Pogoni wyczuł intencję napastnika, ale nie sięgnął piłki
68' Rzut karny dla Śląska! Kun wjechał w nogi Flavio Paixao i faulował napastnika gospodarzy.
67' Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego na głowę Hołoty. Piłka przechodzi jednak obok bramki.
65' Zmiana także w Pogoni. Znakomitego dziś, ale bardzo zmęczonego Wojtkowskiego zmienia Listkowski. Liczba młodych się zgadza.
62' Podwójna zmiana w Śląsku. Marco Paixao za Angielskiego, Bartkowiak za Grajcjara.
61' Co gra Wojtkowski to nie mam pytań. Kapitalna podcinka nad obrońcami w kierunku Frączczaka, ale najstarszy stażem piłkarz Pogoni nie sięgnął piłki.
59' Grajcjar mógł być dzisiaj bohaterem meczu. Oprócz asysty powinien przynajmniej trzy razy wpisać się na listę strzelców. Celownik ma jednak zwichrowany.
58' Frączczak do Zwolińskiego! Jakim cudem napastnik Pogoni tego nie przyjął?! A byłbym sam na sam z bramkarzem Śląska.
56' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ależ to zrobili Portowcy. Wojtkowski ograł Pawelca na prawej stronie, dogranie do Murawskiego, a ten strzałem w długi róg daje wyrównanie!
54' Żółta kartka dla Kuna.
52' Frączczak do Danielaka! Wślizgiem sytuację ratuje obrońca gości, który wybija piłkę na rożny.
51' Grajcjar! Ależ był bliski bramki. Kiks Kuna, piłka trafia pod nogi Słowaka, a ten minimalnie obok bramki.
49' Takiego ustawienia jeszcze nie było. Danielak na lewej pomoc, natomiast do pomocy wędruje... Kun.
48' Nunes chyba skręcił kostkę. Wchodzi za niego Danielak.
47' Za wiele nie pograliśmy. Leży na boisku Nunes, wygląda na to, że będzie potrzebna zmiana.
46' W końcu! Ruszyli. Od środka wrocławianie.
Oba zespoły już na boisku. Zaraz zaczynamy
45' Koniec pierwszej połowy. Mecz swoim tempem nie porywa.
43' Nunes z końcowej linii dośrodkowuje do Frączczaka. Ten trafia piłkę głową, ale uderza nad poprzeczką.
41' Śląsk wychodzi 3 na 3. Pich podaje do Grajcjara, a ten w sytuacji sam na sam przenosi piłkę nad poprzeczką.
40' Wrzutka Nunesa w pole karne. Piłka trafia pod nogi Zwolińskiego, ale ten nieczysto trafia w piłkę i ta wychodzi poza boisko.
38' Głupie zagranie Wojtkowskiego. Młody pomocnik wszedł wślizgiem w bramkarza Śląska i zarobił za to żółtą kartkę.
34' Daleka piłka od Murawskiego do Frączczaka. Szybszy jednak bramkarz Śląska.
33' Wrzutka Frączczaka w pole karne, ale wybita przez obrońców.
32' Pogoń wreszcie trochę dłużej utrzymała się przy piłce. Dużo podań, dużo gry w poprzek. Ostatecznie akcja kończy się faulem na Akahoshim.
30' Ładny rajd Picha, przez kilkanaście metrów nikt mu nie przeszkadzał. Uderzenie jednak obok bramki.
26' Znowu szansę miał Paixao. Tym razem jednak obok bramki.
18' Strzelona bramka nie uspokoiła Śląska. Gospodarze wciąż w natarciu.
13' Zgubił krycie Sebastian Rudol. To na jego konto wpada ta bramka.
12' GOL. Grajcjar wrzuca w pole karne do niepilnowanego Paixao, a ten z pięciu metrów pakuje piłkę do siatki.
9' Znowu Kudła. Tym razem po strzale Angielskiego.
8' Paixao! To mogła być bramka. Strzał Portugalczyka głową broni jednak Kudła.
5' Pierwsze minuty mocno chaotyczne. Lekka przewaga gospodarzy, ale póki co bez groźnej akcji.
1' Poszli!
Piłkarze obu drużyn już na murawie. Zaraz zaczynamy!

Jako rezerwowy dzisiaj pojechał zgłoszony niedawno Adrian Henger. W przyszłym sezonie ma być jednym z czterech bramkarzy pierwszego zespołu.

Portowcy do Wrocławia pojechali w szesnastu. Zabrakło piłkarzy wystawionych na listę transferową oraz Wojciecha Golli.

Witamy ze stadionu przy Alei Śląska! Punktualnie o 18:00 zaczynamy ostatni mecz sezonu. Pogoń zmierzy na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław.