Zwoliński (85) 2-0

Sędziował: Szymon Marciniak
Widzów: 4 851

90' Koniec meczu.
90' Rogalski z wolnego...
90' Żółta kartka dla Madery.
90' Doliczone dwie minuty.
86' Miał wejść Aka, ale bramka Zwolińskiego zmieniła plany Michniewicza.
85' GOL Frączczak wyczekał i dośrodkował pod bramkę gości. Tam Zwoliński przepchnął się pomiędzy obrońców i głową skierował piłkę do bramki.
79' Tymiński zmienia Modelskiego.
76' Indywidualna akcja Danielaka i piękny strzał. Mamy korner.
70' Kun za Matynię.
68' Świderski za Gajosa.
64' GOL Piękna bramka wyszła Zwolińskiemu. Z powietrza prosto w okienko!
61' I już szansa Danielaka. Wycofanie od Frączczaka do nabiegającego Danielaka. Rezerwowy posłał płaski strzał tuż obok bramki.
59' Pierwsza zmiana w Pogoni. Danielak zmienia Janotę.
47' Pierwszy korner w tej połowie w wykonaniu Portowców.
46' Rozpoczęła się druga połowa.
45' Koniec pierwszej połowy.
45' Doliczone 2 minuty.
45' Rogalski z 30 metra... 30 metrów nad bramką.
44' Zmiana w Jagiellonii. Boisko opuścił Dzalamidze. W jego miejsce pojawiłsię Mackiewicz.
42' Gajos głową... ponad bramką Pogoni.
40' Akcja Jagiellonii, po której Janukiewicz pewnie łapie piłkę.
37' Nunes tak dośrodkował w pole karne, że o mały włos nie posłał piłki idealnie pod poprzeczkę. Rogalski tak strzelił z dystansu, że... piłka złapała takie noszenie, że nawet nie doleciała do bramki.
31' Frączczak do Janoty, ten uderza z dystansu. Mały rykoszet i mamy korner.
27' Rogalski z dystansu... bardzo, bardzo niecelnie.
26' Drobna pomoc masażystów dla Janoty, ale pomocnik Pogoni już wrócił na boisko.
23' Świetna wrzutka Gajosa. W polu karnym Pogoni przy biernej postawie obrońców najwyżej skacze Tuszyński... na szczęście napastnik gości minimalnie przestrzelił.
18' Frączczak biegnie w kierunku bramki... zatrzymuje się, obraca i traci piłkę...
17' Pszczółki są delikatne - kolejne przewinienie na zawodniku gości. W tym razem w okolicy linii środkowej.
16' Rogalski fauluje na 30 metrze od bramki Pogoni. Na szczęście bez kartki, a wykonanie rzutu wolnego było słabe.
14' Rudol całkiem blisko zdobycia bramki do strzale głową.
11' Przez moment przycisnęła Pogoń, ale dwie okazje zmarnował Zwoliński. Dobitka Murawskiego zza pola karnego też była mocno nie udana.
9' Murawski nie opanował piłki po dobrym podaniu Janoty.
8' Janota i... mamy rzut rożny.
6' Skacząc do piłki poobijał się Golla, ale już wrócił do gry.
5' Zwoliński... posłał piłkę odchodzącą od bramki.
4' Nunes wywalczył rzut rożny. Niestety jego rozegranie nie przyniosło zagrożenia dla bramki Jagiellonii.
3' Rzut wolny dla gości w okolic linii środkowej. Od bramki Janukiewicz.
2' Rozpadało się nad szczecińskim w pełni zadaszonym stadionem.
1' Rozpoczynają Portowcy.