Sędziował: Krzysztof Jakubik
Widzów: 5 284

Fotorelacja:   Zdjęć: 38     autor: Cob

Fotorelacja:   Zdjęć: 45     autor: Arat

90' Koniec meczu. Pogoń przegrywa 3 mecz z rzędu. Wstyd i kompromitacja.
90' Kibice już opuszczają trybuny. W sumie nic dziwnego.
90' Ostatnia zmiana w Lechii. Grzelczak za Nazario, który przed chwilą zobaczył żółtą kartkę.
90' Doliczone 4 minuty
90' W końcówce Pogoń próbuje atakować, ale brak jej pomysłu.
87' Ostatnia zmiana także w Lechii. Za Makuszewskiego wchodzi Możdżeń.
82' Ostatnia zmiana w Pogoni. Za Koja wchodzi Zwoliński
81' "Darek Wdowczyk" słychać z trybun.
78' Druga żółta dla Rogalskiego i Pogoń kończy mecz z dziesiątkę.
76' Murawski z rzutu wolnego w pole karne. Za mocno...
73' Zmiana w Pogoni. Wchodzi Matras za Hernaniego. Brazylijczyk występ przypłacił urazem.
71' Dwie zmiany na boisku. Łukasik zmienia Milę, a za Akę wchodzi wchodzi Danielak.
62' Robak... zamiast uderzać z dystansu... stracił piłkę.
60' Trochę przypadkowa akcja Pogoni. Ciekawe dogranie Janoty, przyjęcie głową Frączczaka i rajd w kierunku bramki. Frączczak przerzucił sobie piłkę na lewą nogę... uderzył... odchodzącą od bramki.
55' Dobra akcja Pogoni, po której Rogalski uderza prosto... w ręcę bramkarza.
53' Pierwszy celny strzał na bramkę Lechii.
47' Żółta kartka dla Koja.
46' Rozpoczynamy drugą połowę.
45' Koniec pierwszej połowy.
45' Doliczone dwie minuty.
42' Żółta kartka dla Colaka za faul, w którym w głowę uderzony został Koj.
38' Faul w okolicy35 metra od bramki Pogoni.
37' Kibice gości twierdzą, że grają u siebie.
36' Faul na Frączczaku. Dobre dośrodkowanie w pole karne, ale najwyżej skaczą obrońcy gości.
34' Colak z narożnika pola karnego... nad bramką Pogoni.
32' Tym razem faulował Rogalski.
32' Nie ma faulu... od bramki zaczyna golkiper Pogoni.
32' Goście nadal na naszej połowie.
31' Wybiegł z muru Murawski, który zmienił tor lotu piłki. Pewnie złapał ją Janukiewicz.
30' Rzut wolny z około 20 metra od bramki Pogoni.
29' Brzydki faul Hernaniego przed polem karnym Pogoni.
26' Pogoń ma problem z wyjściem z własnej połowy... taka gra zaczyna irytować kibiców.
25' Akcja gości... dośrodkowanie, który wyłapuje Janukiewicz.
21' Przewraca się w polu karnym Robak, ale faulu nie ma.
20' Korner dla Lechii. Dośrodkowanie łapię Janukiewicz.
19' GOL 0:1 Fatalna gra Pogoni. Wycofanie do Janukiewicza, ten wybija przed siebie. Zgranie głową zawodnika gości, po którym piłka trafia pod nogi Mili, który pewnie mija Rogalskiego i nie marnuje sytuacji sam na sam. Gdzie była obrona? Gdzie byli stoperzy?
18' Niestety wyrzut z autu to zbyt wiele dla zawodników Pogoni.
18' Robak znów wymusza błąd golkipera gości.
18' Pressing Robaka i Bąk wybija na aut na wysokości pola karnego...
17' Na spalonym Colak.
16' Vranjeś nieprzepisowo zatrzymuję Akę na połowie gości.
15' Pogoń znów bez pomysłu...
14' Rogalski ładnie barkiem przepchnął Milę i utrzymał się przy piłce.
13' Gra z połowy Pogoni przenosi się bardziej na środek pola.
12' Dośrodkował Mila, uderzał Wojtkowiak, ale piłka minęła bramkę Janukiewicza.
11' Wolny dla gości... i pierwszy korner.
10' Kontra Pogoni... nie - faul na zawodniku gości.
9' Robak huknął zza pola karnego - jednak wcześniej sędzia boczny podniósł chorągiewkę.
8' Strata Koja pod własną bramką, na szczęście bez konsekwencji.
7' Pierwsze minuty na korzyść Lechii...
6' Kolejny raz nieprzepisowo zatrzymywany Makuszewski - miejsce niemal identyczne. Po wrzutce piłka opuściła boisko.
5' Głeboka wrzutka Mili, potem strzał zza pola karnego - pewnie łapie golkiper Pogoni.
4' Na połowie Pogoni faulowany Makuszewski.
3' Pierwsze niegroźne uderzenie na bramkę Janukiewicza... właściwie obok bramki.
2' Wysoka trybuna zapełniona całkiem całkiem, zaskakująco mniej kibiców na łuku.
2' Wymiana uprzejmości pomiędzy kibicami, a w tle tradycyjna informacja o autobusach ;p
1' Rozpoczęli Portowcy.
1' Kibice Lechii pytają, czemu tak mało kibiców przyszło na ten mecz...