Widzów: 4 354

Fotorelacja:   Zdjęć: 48     autor: Arat

Fotorelacja:   Zdjęć: 23     autor: Cob

90' Koniec meczu.
90' Łukasz Zwoliński opuszcza boisko. W jego miejsce pojawia się Filip Kozłowski.
90' Przepychanki między zawodnikami.
90' Sędzia dolicza cztery minuty.
89' Kontra gości. Rymaniak do Budzińskiego i mamy bramkę kontaktową dla gości.
87' Boisko opuszcza Damian Dąbrowski. W jego miejsce pojawia się Bartosz Kapustka.
85' GOL !!! Małecki holuje piłkę wzdłuż linii pola karnego. w końcu decyduje się na strzał. Pilarz broni, choć z dużymi problemami. Do futbolówki dopadł Murayama, który wpakował piłkę do bramki.
81' Żółta kartka dla Murawskiego.
80' Maks Rogalski opuszcza boisko. W jego miejsce pojawia się Mateusz Matras.
79' Oblężenie bramki Janukiewicza.
77' Golla ratuje Pogoń wybijając piłkę niemal z bramki! Nunes niefrasobliwie podaje do Janukiewicza. Piłkę przejmuje Kita i posyła ją w kierunku bramki Pogoni.
70' Groźne uderzenie z rzutu wolnego - Janukiewicz musiał wybić na róg.
68' Korner dla gości.
66' Z dystansu Rogal... obok bramki.
65' Zwoliński... ponad poprzeczką.
62' Dominika Kuna zmienia Jakub Bąk.
61' GOL !!! Kontra Pogoni. Zaczyna Murawski, odgrywa do Murayamy. Ten mknie Murayama. Japończyk wbiega w pole karne, mierzy po długim rogu i trafia do bramki.
60' Dariusz Zjawiński opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Przemysław Kita.
59' W opałach Janukiewicz... na szczęście bez straty bramki.
58' Korner dla Cracovii.
50' Na spalonym Portowcy.
46' Rozpoczęła się druga połowa.
45' Koniec pierwszej połowy.
43' Małecki, Małecki, Małecki... eh Mały...
38' Ciekawa akcja Pogoni choć mało składna. Dokładności i opanowania zabrakło zarówno Kunowi jak i Małeckiemu.
36' Małecki z rzutu rożnego... Podłączył się Golla, uderzył, ale... Pilarz czubkami palców sparował piłkę na zewnętrzną część słupka.
33' Na spalonym złapany Małecki.
32' Rudol z dystansu... mamy róg.
30' Trudny strzał do obrony dla Janukiewicza, ale golkiper Pogoni uratował sytuację.
27' Łukasz Zwoliński tyłem i piętą prostopadle do Dominika Kuna wbiegającego w pole karne. Kun odgrywa do Murayamy, ten uderza mocno... piłka odbiła się od poprzeczki!
26' Kun indywiudalnie... płasko, ale obok słupka.
25' Nunes... Żytko był bliski samobójczego trafienia głową. Mamy korner.
23' Rzut wolny dla Pogoni.
17' Po Portowcach nie widać specjalnie woli zmazania z siebie porażki w Białymstoku...
10' Odpowiedź Portowców. Zwoliński ponad bramką.
9' Ładna akcja gości. Dialiba do Dawida Zjawińskiego i napastnik Cracovii bez problemu znalazł się w polu karnym Pogoni. Na szczęście w ostatniej chwili wyczyścił Hernani.
6' Kontra Pogoni. Murayama indywidualnie... strzela... ponad poprzeczką!
5' Gra toczy się na połowie Cracovii, jednak Portowcy nie oddali jeszcze strzału na bramkę Krzysztofa Pilarza.