Sędziował: Szymon Marcinak
Widzów: 6 128

Fotorelacja:   Zdjęć: 77     autor: Arat

90' Koniec meczu.
90' Żółta kartka dla Argyriou.
90' Sędzia dolicza dwie minuty.
87' Robak wystawia Dąbrowskiemu... POPRZECZKA!
86' Małecki uderza... blokuje... Bąk!
80' Ostatnia zmiana w Pogoni. Brawa żegnają Maksa Rogalskiego. Na boisko wchodzi Mateusz Matras.
76' Łukasz Zwoliński opuszcza boisko. W jego miejsce pojawia się Jakub Bąk.
75' Publiczność skanduje: MAŁECKI Jednak wykonawcą jedenastki będzie Zwoliński... uderza i... posyła piłkę ponad poprzeczką.
74' Ostatnia zmiana w Zawiszy. Wchodzi Jakub Łukowski, schodzi Kamil Drygas.
74' Z boku pola karnego faulowany Rogalski. Rzut karny.
72' Ładna szybka akcja... prawą strona mknie Zwoliński, odgrywa do Małeckiego, ten próbował uderzać z pierwszej piłki... nie trafił dobrze i piłka poszybowała wysoko ponad bramką gości.
70' Ładnie przedarł się Murawski, podał na bok do Zwolińskiego, ten odegrał do Rogalskiego... spalony.
69' Rogalski z wolnego... na raty broni golkiper gości.
63' GOL ! Małecki wyszedł na czystą pozycję, płaskim uderzeniem posłał piłkę w kierunku bramki Zawiszy. Witan zdążył zmienić tor lotu piłki, ale dopadł do niej Zwoliński i wpakował do pustej bramki.
60' Samolubna akcja Zwolińskiego. Strzał, choć na raty, obroniony.
59' Żółta kartka dla Araujo.
57' Fatalne i proste pomyłki sędziego irytują Dariusza Wdowczyka. Arbiter wymienia teraz parę słów ze szkoleniowcem Portowców.
56' Golla szczupakiem... piłkę z linii wybija obrońca Zawiszy.
55' Małecki... niepotrzebnie zwlekał z oddaniem strzału. Tylko i aż rzut rożny.
50' Silny strzał Frączczaka obroniony, dobitka Murawskiego też.
46' Podwójna zmiana w Zawiszy:
Herlod goulon zmienia Jorge Kadu.
Michał Masłowski zastępuje na boisku Alvarinho.
45' Koniec pierwszej połowy.
45' Rzut wolny dla Zawiszy. Pewnie łapie Janukiewicz.
40' Portowcy jakby trochę oddali inicjatywę gościom z Bydgoszczy. Na szczęście podopieczni Mariusza Rumaka są zbyt nieporadni by to wykorzystać.
36' Zwoliński próbował powtórzyć uderzenie Frączczaka. Wolej ładny, ale nie zakończony bramką.
32' Trzecia bramka wisiała w powietrzu. Tym razem Witan obronił uderzenie Robaka i dobitkę Zwolińskiego.
30' Wymuszona zmiana Pogoni. Hernani opuszcza boisko, a wchodzi na nie Maciej Dąbrowski.
30' Kontra gości... niemrawa. Rzut rożny też wykonany bardzo słabo.
28' GOL ! Portowcy jednak poszli za ciosem. Rzut z autu na wysokości pola karnego Zawiszy, piłka trafia pod nogi Zwolińskiego, który huknął z 16. metra. Golkiper Zawiszy nie zdążył nawet zainterweniować.
24' Portowcy chcieli pójść za ciosem, jednak tym razem obrońcy Zawiszy byli szybsi od Frączczaka.
23' GOOOOL !!! Dośrodkowanie z rzutu wolnego odchodzące od bramki... piłka trafia do Frączczaka ten pięknym wolejem posyła ją do bramki... piłka odbija się od słupka i wpada do siatki za bezradnym Andrzejem Witanem.
22' Carlos fauluje Murawskiego 10 metrów przed polem karnym.
16' Rajd Małeckiego prawą stroną. Dośrodkowanie zablokowane przez obrońcę.
15' Pierwszy kwadrans szybki, Portowcy stworzyli sporo akcji, które niestety traciły na impecie w polu karnym gości.
11' Korner dla Zawiszy. Bez szału.
9' Żółta kartka dla Zwolińskiego.
7' Odpowiedź gości. Niegroźny strzał Alvarinho pewnie łapie Janukiewicz.
4' Małecki płasko, z ostrego kąta... obok słupka.
2' Pierwszy strzał Pogoni - Murawski mocno, ale obok bramki.
1' Rozpoczęli Portowcy.