Widzów: 9 100

Fotorelacja:   Zdjęć: 40     autor: Cob

Fotorelacja:   Zdjęć: 77     autor: Arat

90' Koniec meczu.
90' Brawa żegnają Patryka Małeckiego. W jego miejsce Dominik Kun.
90' Sędzia dolicza trzy minuty.
87' GOOOOL! Robak odebrał piłkę w polu karnym i pięknym strzałem pokonał bramkarza gości!
82' Zmiana w drużynie gości. Jakuba Kowalskiego zmienia Kamil Włodyka.
80' Żółta kartka dla Małeckiego.
76' GOOOOOOOOL AKA!!! Przepiękne uderzenie Japończyka z półwoleja i piłka trafia prosto w okienko!
72' Po zamieszaniu pod bramką gości Murawski uderzył z dystansu. Celnie, ale Buchalik zdołał zatrzymać piłkę.
68' Dośrodkowanie w pole karne po rzucie rożnym - tam głową uderzał Frączczak ale piłka trącona przez Buchalika otarła się o słupek i opuściła boisko.
66' Grzegorz Kuświk opuszcza boisko. Wchodzi Bartłomiej Babiarz.
64' Strzał Aki, ale broni Buchalik.
63' Pavle Popara zmienia Bartosza Ławę.
61' Korner dla Pogoni.
59' Akcja gości - Jankowski naciskany przez Ławę oddaje strzał, który pewnie broni Janukiewicz.
58' Było groźnie! Robak uderzał głową, ale na posterunku był Buchalik. Dobitka Małeckiego trafia w boczną siatkę, a sędzia odgwizdał spalonego.
56' Jakub Bąk opuszcza boisko. W jego miejsce Takuya Murayama.
56' Dziwniel ukarany żółtą kartką za faul na Dąbrowskim.
55' Janukiewicz ma spore pretensje do Golli za błąd, po którym golkiper Pogoni musiał interweniować ratując drużynę od starty bramki.
54' Kolejny spalony Pogoni - kolejna kontrowersyjna decyzja sędziego bocznego.
48' GOL! Rzut karny na bramkę zamienił Starzyński. Pogoń - Ruch 1:1.
48' Rzut karny dla Ruchu! Paweł Pskit uznał, że Sebastian Rudol zagrał ręką w polu karnym.
47' Pierwszą akcję Pogoni przerywa sędzia boczny odgwizdując pozycję spaloną.
46' Bez zmian rozpoczęła się druga połowa.
Portowcy łatwo narzucili swój styl gry słabo spisującemu się dziś Ruchowi i stworzyli kilka groźnych sytuacji - jedną z nich wykorzystał Maciej Dąbrowski.

0 Spalone 1
45' Koniec pierwszej połowy!
45' Sędzia dolicza jedną minutę.
42' Małecki w indywidualnej akcji, wbił się w pole karne, uderzył... zablokowany strzał i korner dla Pogoni.
41' Strzał z dystansu - Janukiewicz pewnie broni.
37' Ośmieszył się Buchalik - wywrócił się na piłce, dopadł do niej Robak, ale skończyło się tylko na kornerze.
36' GOOL! Dośrodkowanie Aki w pole karne, tam dobrze ustawiony Dąbrowski posyła piłkę prosto do bramki Ruchu!
35' Było blisko! Piłkę po strzale głową Robaka piłkę z linii bramkowej wybił Kuświk.
30' Na spalonym Kuświk.
29' Ława wywalczył rzut rożny.
28' Celny, aczkolwiek słaby strzał Kowalskiego.
27' Na połowie Pogoni faulowany Małecki.
23' Przewaga po stronie Portowców, ale brakuje trochę gry z pierwszej piłki i jakości przy wykańczaniu akcji.
15' Zapowiadana oprawa: od sektora 3 do młyna baloniki utworzyły napis Portowcy. Całkiem ładnie.
13' Dośrodkowanie Aki z narożnika boiska zdecydowanie za mocne.
12' Małecki... trzeba było z pierwszej!
11' I drugi
11' Korner dla gości.
7' Pierwszy celny strzał na bramkę Ruchu! Aka z dystansu, ale Buchalik zdołał wybić.
3' Robak kręci obrońców, strzela... tylko korner.
2' Frączczak do Robaka, ale obrońcy uprzedzili napastnika Pogoni.