Widzów: 10 840

Fotorelacja:   Zdjęć: 52     autor: Cob

Fotorelacja:   Zdjęć: 64     autor: Arat

90' Koniec meczu.
90' Druga żółta kartka dla Adama Frączczaka.
Kartka także dla Sebastiana Stebelckiego.
90' Korner dla Pogoni.
90' Sędzia dolicza trzy minuty.
84' Wzmaga się doping. Niech Portowcy nim niesieni zdobędą tę jedną bramkę!
83' Jęk zawodu na trybunach! Bąk w wyśmienitej okazji strzela obok bramki.
81' Ostatnia zmiana w drużynie Cracovii. Za Bolijevićia wszedł Przemysław Kita.
78' Żółta kartka dla Bolijevićia próbę wymuszenia rzutu karnego.
76' Rajd Aki, odegranie do Małekiego, a ten uderza z dystansu. Niestety tuż nad bramką pilarza.
72' Robak zastawił się, wywalczył piłkę... zdaniem Frankowskiego był to faul.
66' Hernani opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Maciej Dąbrowski.
65' Adam Frączczak ukarany żółtą kartką.
62' Druga zmiana w drużynie Portowców. Rafał Murawski zmienia Pavle Popara.
59' Druga zmiana w zespole Cracovii. Łukasz Zajdler opuścił boisko, a zastąpił go Bartłomiej Dudzic.
55' Dośrodkowanie z narożnika boiska, głową piłkę strącał Golla, ale zbyt lekko by pokonać golkipera gości.
53' Kolejna dobra interwencja pilarza.
52' Aka z wolnego. Bardzo dobre dośrodkowanie na głowę Hernaniego, ale Pilarz instynktownie wybił piłkę.
51' Żółta kartka dla Danielewicza za faul przy bocznej linii pola karnego.
46' Jakub Bąk zmienia Takuyę Murayamę.
Krzysztof Danielewicz zmienia Sławomira Szeligę.
45' Koniec pierwszej połowy.
45' Sędzia doliczył jedną minutę.
43' Szykowana była zmiana - za słabego Takuyę Murayamę miał wejść Jakub Bąk, ale polski pomocnik pojawi się na boisku dopiero po przerwie.
39' Frankowski biega więcej niż Murayama.
38' Aka z wolnego... prosto w ręce golkipera Cracovii.
33' Żółta kartka dla Bartosza Ławy. Frankowski gwiżdże każdy faul na zawodniku Cracovii. Gdy przed polem karnym przewracany jest zawodnik Pogoni arbiter nie robi nic.
31' Piłkarze Cracovii lubią turlać się po boisku.
30' Było blisko. Małecki płasko obok bramkarza, ale też i obok słupka.
29' Żółta kartka dla Wojciecha Golli.
25' Robak zza 16 metra. Ponad bramką Pilarza.
24' Niedziela, słoneczne popołudnie, na boisku piknikowa atmosfera. Przynajmniej kibice żywo dopingują.
20' Małecki do Ławy - ten wysoko ponad bramką.
17' Choć tempo meczu nie jest za szybkie.
15' Pierwszy kwadrans minął pod znakiem walki w środku pola. Optyczną przewagę mają Portowcy.
12' Hej MKS! Do boju Pogoń szczecińska! Pięć bramek Robaka, dwie bramki Dąbrowski i Pogoń ma Mistrza Polski!
10' Pierwszy korner dla Pogoni - słabo rozegrany.
9' Wrzutka Popary w pole karne.
8' Pierwsza okazja Pogoni - wymiana piłki pomiędzy Ławą, Aką i Małeckim, ale sędzia odgwizdał spalonego.
7' Właśnie liczba sprzedanych wejściówek przekroczyła 10 tyś. !!!
5' Pogoń utrzymuje się przy piłce i rozgrywa, ale jeszcze bez okazji strzeleckich.
1' Rozpoczęli Portowcy.
Urazu podczas rozgrzewki nabawił się Mateusz Lewandowski. W jego miejsce od pierwszych minut zagra Sebastian Rudol.

Ławka Pogoni: Kudła, Dąbrowski M., Murawski, Bąk, Rogalski, Kozłowski

Ławka Cracovii: Perdijić, Danielewicz, Bernhardt, Mikulić, Papdopulos, Kita, Dudzic