(0:0)

Sędziował:
Widzów:

90' Koniec meczu.
86' Ostatnia zmiana w drużynie Podbeskidzia. Malinowskiego zmienił St±porski.
85' Filip Kozłowski zmienia Takuyę Murayamę. Drugi debiut w Pogoni.
80' Aka z wolnego, ale Zajac pewnie łapie piłkę.
77' ¦pieszy się Góralom, Portowcy jakby na czas.
72' Telichowski fauluje w polu karnym i tym samym przerywa akcję swoich kolegów z drużyny, po której o mało nie zdobyli bramki.
65' Mamy debiut Murawskiego w barwach Pogoni. W 65 minucie zmienił Rogalskiego.
62' Podwójna zmiana w drużynie gospodarzy:
Kołodziej zmienia Blażka
Chrapek wchodzi w miejsce Paweli.
60' Strzał Aki z trudem broni golkiper Podbeskidzia. Dobitka w wykonaniu B±ka... powinna być wykorzystana, ale zawodnik Pogoni zamiast celnie uderzył mocno i przestrzelił z bardzo bliskiej odległo¶ci.
58' Z powietrza uderzał B±k - mocno nad bramk±.
57' Golla wywalczył rzut rożny.
55' Wymuszona zmiana Pogoni. Uraz z pierwszej połowy przeszkadza w grze Ławie. Zmienia go Popara.
54' Pogoń bez pomysłu, a Podbeskidzie się rozpędza - na razie niecelny strzał Malinowskiego.
50' Rzut rożny dla Pogoni. Do¶rodkowuje Aka, ale piłkę pewnie chwyta Zajac.
46' Bez zmian rozpoczęła się druga połowa.
W pierwszej połowie żadna z drużyn nie oddała celnego strzału na bramkę.
Podbeskidzie gra chaotycznie, ale ambitnie. Portowcy trochę za szybko i nazbyt nerwowo. Ambicja Górlali jest momentami niebezpieczna, a Pogoń nie potrafi narzucić swojego stylu gry.
45' Koniec pierwszej połowy.
39' Aka z wolnego i mamy rzut rożny.
35' Ostatnie minuty dla Podbeskidzia - Górale często podchodz± pod bramkę Pogoni.
30' Pierwszy groĽny strzał gospodarzy. Blażek hukn±ł z dystansu, ale na szczę¶cie nie trafił w ¶wiatło bramki.
26' Drugi korner dla Pogoni, ale bez strzału na bramkę rywali.
22' Podbeskidzie gra chaotycznie. Portowcom też trochę brakuje spokoju.
17' Aka płasko do Małeckiego, pomocnik Pogoni jednak mocno przestrzelił.
17' Kontra i korner dla Portowców.
16' Kolejny wolny dla Górali.
15' Portowcy skutecznie rozbijaj± ataki Podbeskidzia.
14' Na spalonym Małecki.
12' Rzut wolny dla gospodarzy. Na róg wybija Ława. Bez zagrożenia dla bramki Pogoni.
7' Pierwsza akcja Pogoni. B±k posłał piłkę obok bramki gospodarzy.
3' Ręk± w ¶rodku pola zagrał Murayama.
1' Rozpoczęli Portowcy.
Na ławce rezerwowych Pogoni zasiedli: Kudła, D±browski, Rudol, Popara, Murawski, Kun i Kozłowski.

Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatno¶ci