1-1 Djousse (10)

Sędziował: Hubert Siejewicz
Widzów: 33 000

Fotorelacja:   Zdjęć: 110     autor: Arat

90' Koniec meczu! Udało się utrzymać korzystny wynik do końca.
90' W tej sytuacji remis będzie sukcesem.
88' Sędzia dolicza 5 minut.
86' Portowcy odpierają ataki Kolejarza.
84' Pierwsza próba ataku Pogoni w wykonaniu Golli... brakuje jednak siły w ofensywie. Kontra Lecha, ale na miejscu był Janukiewicz.
81' Wilk wchodzi za Możdżenia.
80' Portowcy skupili się na obronie. Nie ma szans na zagrożenie bramce gospodarzy.
76' Golla za Akahoshiego.
74' Reiss wchodzi za Toneva.
72' Rozcięty łuk brwiowy - dlatego Traore opuścił boisko.
69' Wymuszona zmiana w Pogoni. Gramy w dziesiątkę i bez napastnika. Za Traore wszedł Budka.
68' Druga żółta kartka dla Ediego! Pierwsza zupełnie nie zasłużona. Druga za faul taktyczny. Sędzia Ślusarski - kolejny kandydat do zawieszenia.
67' Zamieszanie pod bramką Janukiewicza. Lech zaczyna przeważać.
66' Bereszyński zmiena Ślusarskiego.
64' Trałka trafia w słupek.
61' Żółta kartka dla Toneva i... Ediego. Pierwszy faulował, drugi zwracał mu uwagę.
60' Uderzał Rogalski, ale dobrze zachował się golkiper Lecha.
55' Pierwsza po zmianie stron okazja Pogoni. Portowcy przełamali ofensywę Lecha, który wyraźnie lepiej zaczął drugą połowę.
46' Rozpoczęła się druga połowa. Bez zmian w obu drużynach.
45' Koniec pierwszej połowy. Portowcy grali odważnie w ataku i często zagrażali bramce Lecha. Nie udało się jednak uniknąć błędów w obronie, które skrzętnie wykorzystuje poznańska drużyna, dlatego na przerwę zawodnicy schodzą przy wyniku 1:1.
35' Moment przewagi Lecha. Na szczęście pusta bramka to za nadal za mało by Lech zdobył kolejną bramkę. Ślusarski minął Janukiewicza, ale zamiast do bramki trafił w boczną siatkę.
30' Tempo meczu nie opadło, ale Portowcy nadal grają wysoko i stwarzają sobie okazje. W dobrej sytuacji lepiej mógł zachować się Djousse, który strzelał z dystansu zamiast podawać do lepiej ustawionego Aki. Blisko też był Frączczak, ale po jego strzale bardzo dobrze zainterweniował Burić.
15' Początek spotkania daje nadzieje na dobre widowisko aż do 90 minuty. Pierwszy kwadrans pokazał, że obie drużyny nastawiły się na wygraną w tym spotkaniu i nikt nie zamierza odpuszczać. Stracona bramka nie podcięła skrzydeł Portowcom, odrobili straty i nadal zagrażają bramce Kolejarza.
10' GOL! Szybka odpowiedź Pogoni. Edi podał do Djousse ten wykorzystał dalekie wyjście golkipera Lecha i z 16 metrów skierował piłkę górą do pustej bramki.
6' GOL! Błąd Hricki i Hernianiego. Ten drugi pozwolił dośrodkować Henriguezowi prosto na głowę Ślusarkiego, który skierował piłkę do bramki Pogoni.
5' Portowcy odważnie zaczęli spotkanie i to oni przejęli inicjatywę na początku spotkania.
Portowcy rozpoczęli spotkanie w takim samym składzie jak w poprzednim meczu z Wisłą Kraków. Mecz z Pogonią zgromadził wielu kibiców - ponad 30 tysięcy kibiców ogląda to spotkanie, w tym półtora tysięczna grupa fanów ze Szczecina.