Widzów: 5 000

Fotorelacja:   Zdjęć: 33     autor: Cob

Fotorelacja:   Zdjęć: 33     autor: Arat

90' Koniec meczu.
90' Majkowski mógł zostać bohaterem tego meczu. Niestety strzelił minimalnie nad poprzeczką.
90' Flota znów na czas. Za Tomasza Ostalczyka wchodzi Daniel Dylewski.
90' Sędzia dolicza cztery minuty
88' Schodzi Piotr Tomasik, wchodzi Damian Misan. Oj nie śpieszyło się zawodnikowi Floty opuszczać boisko.
87' Dobra piłka zaskoczyła Majkowskiego... był w wyśmienitej okazji, ale wyraźnie nie spodziewał się tego i zamiast uderzyć piłkę stracił równowagę.
85' Pruchnik fauluje - rzut wolny dla Pogoni, wymiana piłek, po której Szałek dośrodkowuje w pole karne, gdzie Żukowski z trudem opanowuje piłkę.
79' Tempo gry spadło - gorąco za to na trybunach.
72' Żółta kartka dla Dariusza Zawadzkiego.
Za Marcina Klatta wchodzi Piotr Petasz.
71' Bartłomiej Niedziela zmienia Charles'a Nwaogu.
70' Dobre tempo spotkania - Pogoń dogoniła Flotę, a teraz próbuje wyjść na prowadzenie.
66' Majkowski okiwał czterech, by oddać piłkę piątemu zawodnikowi Floty.
62' Wolny w środku pola - Zawadzki pod bramkę, tam głową przedłuża Dymkowski i bramkarz Floty wykazał się sporym refleksem broniąc ten strzał. Teraz mecz może się podobać.
61' Tym razem kartka dla zawodnika Floty - Marka Niewiady.
60' Żółta kartka dla Adama Frączczak.
58' Rzut wolny z boku pola karnego Floty - dośrodkowanie po którym niepewnie broni Żukowski - do piłki na szesnastym metrze dopada Matuszczyk, ale ni to strzał, ani dośrodkowanie i tym razem Żukowski zażegnuje niebezpieczeństwo.
53' Klatt wraca na boisku po krótkim spotkaniu z masażystami.
52' Pogoń przeważa w tej części spotkania. Tuż przed polem karnym piłkę traci Majkowski - sędzia nie dopatrzył się fauli, po chwili na uderzenie zdecydował się Klatt, ale minimalnie przestrzelił... było blisko!
47' GOL! Mocne słowa musiały paść w szatni Pogoni. Portowcy rozpoczęli drugą połowę od... zdobycia bramki. Po dośrodkowaniu Wólkiewicza błąd popełniają obrońcy Floty, do piłki dopada Marcin Klatt i bez problemu pakuje piłkę w siatce.
46' Rozpoczęła się druga połowa spotkania. Dobrze grająca Flota kontra osłabiona Pogoń.
45' Koniec pierwszej połowy.
45' Nerwowa końcówka - piłkarzom puszczają nerwy. Faulowany przez Arifovicia Akahoshi nie pozostaje dłużny rywalowi. Po krótkiej przepychance zawodników obu drużyn sędzia pokazuje żółtą kartkę Arifovicowi i... czerwoną zawodnikowi Pogoni.
43' Korner dla Pogoni, jednak sędzie odgwizduje przewinienie Błażej Radlera na Arifovicu i pokazuje żółty kartonik zawodnikowi ze Szczecina.
42' Niebezpieczne zagranie Matuszczyka w kierunku bramki Floty. Krzysztof Żukowski nie daje się zaskoczyć i wybija na róg.
41' Roberta Kolendowicza zmienia Daniel Wólkiewicz.
37' Rzut rożny dla Pogoni... o wiele więcej działo się na młynie, gdzie kibice przygotowali małą oprawę złożoną z flag i serpentyn.
35' Za kontuzjowanego Bartosza Ławę wchodzi Adam Frączczak.
32' Bartosz Ława na noszach opuszcza boisko. Z wolnego strzela Łukasz Matuszczyk, ale trafia prosto w mur...
31' Żółta kartka dla Iwana Udarevicia za faul na Bartoszu Ławie kilka metrów przed polem karnym Floty.
30' Zupełnie niepilnowany w polu karnym Nwaogu uderza na bramkę... szybko, mocno i na szczęście też niecelnie.
26' Pogoń odpowiada, ale w zagraniach Pogoni jakby brakowało pomysłu. Dobre piłki zagrywa Akahoshi, ale nie ma komu ich wykorzystać...
25' Flota bez przeszkód rozgrywa piłkę na połowie Pogoni. Podanie do Krzysztofa Bodzionego, który pewnie strzela z pierwszej piłki... na szczęście ponad poprzeczką.
23' Kolejny rożny dla gości - Portowcy wybijają, ale nie udaje się wyprowadzić kontry.
19' Kolejna groźna akcja Floty. Piotr Tomasik przez nikogo nie zatrzymywany mknie lewą stroną w kierunku bramki Pogoni. Uderza w długi róg... na szczęście niecelnie.
14' GOL! Kilka podań i... Flota prowadzi już 0:1. Strata w środku pola, kontra, dośrodkowanie i... Bartosz Fabiniak wyciągnął się jak struna, ale nie miał szans by zatrzymać piłkę po mocnym uderzeniu głową Ensara Arifovicia.
13' Kibice z młyna pokazują, że pamiętają o Florianie Krygierze.
12' Drugi rzut rożny dla Floty - Fabiniak pewnie łapie piłkę.
11' Dobre podanie ze środka pola do Bartosza Ławy, ten strzela... ale tylko dla formalności, bo z tej pozycji trudno było by zaskoczyć bramkarza Floty.
10' Pierwsze dziesięć minut upłynęło pod znakiem gry w środku pola - bez większego zagrożenia pod którąś z bramek.
9' Znów lewą stroną próbował Kolendowicz, ale obrońcy Floty opanowali sytuację.
4' Pierwszy rzut rożny dla Floty. Prawą stroną mknął Tomasz Ostalczyk - dograł do środka i obrońcy szczęśliwie wybili piłkę. Po kornerze futbolówkę poza pole karne piąstkuje Bartosz Fabiniak.
2' W środku pola fauluje Marcin Klatt.
1' Lewą stroną próbował przedzierać się Robert Kolendowicz, ale bez skutecznie.
1' Rozpoczęli piłkarze Floty Świnoujście.