Sędziował: Jarosław Chmiel (Mazowiecki ZPN)
Widzów: 7 000

Fotorelacja:   Zdjęć: 27     autor: Cob

Fotorelacja:   Zdjęć: 31     autor: Arat

90' Koniec spotkania. Pogoń Szczecin zagrał wiosną w ćwierćfinale Remes Pucharu Polski.
90' Sędzia dolicza trzy minuty.
89' Pogoń ze spokojem kontrolowała ostatnie minuty spotkania i do końca starała się podwyższyć rezultat bramkowy.
78' GOOL !!! Zablokowane uderzenie Moskalewicza, jednak piłka trafia pod nogi Piotr Petasza, który silnym strzałem z 12 metrów zdobywa swoją bramkę.
60' Spotkanie jakby się wyrównało. Nadal, więcej okazji stwarza Pogoń, ale rywal coraz bardziej pomaga główny arbiter spotkania.
48' Coraz więcej zastrzeżeń można mieć do pracy sztabu sędziowskiego. Tuż po przerwie kibice cieszyli się z bramki Macieja Ropiejki, który z najbliższej odległości umieścił piłkę w bramce. Sędzia liniowy dopatrzył się jednak spalonego.
46' Rozpoczęła się druga połowa spotkania.
45' Końcówka pierwszej odsłony spotkania to dominacja Pogoni. Blisko zdobycia bramki z rzutu wolnego oraz z przewrotki był Maciej Mysiak.
40' GOOOL !!! Rzut wolny dla Pogoni. Dośrodkowanie w pole karne Piasta. Tam piłkę próbował wybić jeden z obrońców, ale piłka trafiła w poprzeczkę, a następnie na głowę Piotra Petasza, który bez problemu skierował piłkę do bramki.
25' Kontra Pogoni skończyła się... oblężeniem bramki Krzysztofa Pyskatego. Póki co Pogoni udaje zażegnać niebezpieczeństwo pod własną bramką. Chociaż przebudzenie Piasta nie napawa optymizmem.
20' Pogoń nadal przeważa na boisku. Trochę więcej szczęścia i dokładności a o bramkę w wykonaniu Portowców można być pewnym.
10' Pierwsze minuty to próba narzucenia swojego tempa gry przez drużynę Portowców. Pogoń miała swoje okazje, udało się wywalczyć jeden rzut różny, jednak zabrakło najważniejszego: celnego uderzenia na bramkę.
Bardzo aktywny jest Petasz, który najpierw wywalczył rzut różny, a chwilę później posłał piłkę w poprzeczkę. Zabrakło naprawdę niewiele, a Pogoń mogłaby już prowadzić.
1' Rozpoczęli piłkarze Pogoni.
Spotkanie rozpocznie się z 5 minutowym opóźnieniem.